Archiwum miesiąca: luty 2021

KOBIETA JEST WIOSNĄ…

To nasze hasło ustalone z okazji Dnia Kobiet.
7 marca, w niedzielę, zapraszamy wszystkie Panie z terenu Gminy Ryczywół na spacer przed dom kultury. Będzie miło i muzycznie,
a każda z Pań otrzyma upominek 🌹
Zapraszamy serdecznie!
Wójt Gminy Ryczywół
Henryk Szrama
Przewodniczący Rady Gminy Ryczywół
Łukasz Krzyśko
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury
Anna Nowicka
z zespołem GOK

DZIĘKUJEMY ZA WALENTYNKI!

❤ Dzięki zaangażowaniu pewnych osób mogliśmy raczyć Was słownie i muzycznie przez całą Miłosną Niedzielę. Dlatego dzisiaj serdecznie dziękujemy wszystkim recytatorom i wokalistom za czas poświęcony na przygotowanie walentynkowych filmików i teledysków. Dzięki Wam ten dzień był wyjątkowy dla naszych odbiorców, których wprawiliście w zachwyt i daliście im odrobinę szczęścia i zadowolenia.
Dziękujemy zatem recytatorom, którymi byli: Pani Maria Kogut, Pan Mieczysław Kogut, Pani Elżbieta Szudrowicz, Pani Lucyna Sawczyn, Pan Maciej Sawczyn, Pani Aldona Janc, Marcelina Statnik. W recytację włączył się również nasz zespół w osobach: Magdalena Frąszczak, Justyna Statnik, Anna Nowicka.
Dziękujemy wokalistom, czyli Poli Kruszelnickiej, Państwu Paulinie i Maciejowi Galińskim wraz z Marcelem oraz grupie wokalnej Na Cztery Głosy w osobach: Sandra Kamińska, Małgosia Szymańska, Oliwka Ratajczak, Wiktoria Mielke, Radek Krzesiński.
Wszystkie odsłony (recytacje i teledyski) obejrzeć można na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury. Zachęcamy 🙂
Pozdrawiamy Was i naszych odbiorców 🙂
Zespół GOK-u