Archiwum miesiąca: lipiec 2021

Koncert na tyłach GOK-u

Dzisiejszego wieczoru na tyłach GOK-u wystąpili piękni i młodzi, czyli Bartek Szudrowicz i Szymon Brzeziński! Cóż to był za koncert! Głos Szymona dźwięczał, a saksofon Bartka rozbrzmiewał na cały Ryczywół! Widownia była zachwycona! Bisów nie było końca!

Zakończenie wakacyjnych spotkań z Zuzulkami

Lipiec zakończyliśmy rewelacyjną zabawą z Zuzulkami 😍
Kochane dzieci, bardzo Wam dziękujemy za tak liczny udział w wakacyjnych zajęciach organizowanych przez GOK i Bibliotekę Publiczną ❤
W sierpniu zapraszamy na wycieczki, kino na miejscu i inne imprezy plenerowe.
Zaglądajcie na naszą stronę i profil FB ❤

Wakacyjny miszmasz

Dzisiejsze miszmasz okazało się strzałem w dziesiątkę. Wakacyjna nuda nam nie groźna! Dzieciaczki, dziękujemy za dzisiaj ❤ Zapraszamy jutro do biblioteki, a w czwartek do domu kultury na wygibasy z Zuzulkami!

KONCERTY, KONCERTY, KONCERTY!!!

Bo lato jest od tego, aby koncertować na całego!!!
Dzisiaj swój wyjątkowy koncert na tarasie rogozińskiej biblioteki dała grupa Na Cztery Głosy. Natomiast za tydzień w piątek na tyłach naszego domu kultury kolejne niebywałe spotkanie muzyczne!!! Już dzisiaj zapraszamy!!! Szczegóły na plakacie!!
Z pozdrowieniami dla Bartka i Szymona 🙂

Liga Eszkoła

Szkolimy się w zakresie projektu Liga eSzkoła! Pierwsze roboty poszalały w gabinecie pani dyrektor 😁Jeszcze troszkę i rozpoczniemy nabór, a następnie spotkania. Śledźcie nas!