Majowe spotkanie Kobiecego Klubu Książki

Majowe spotkanie kobiecego Klubu Książki odbyło się  w Dniu Święta wszystkich pracowników bibliotek . Z tej okazji panie bibliotekarki otrzymały od pani wójt Renaty Gembiak-Binkiewicz bukiety kwiatów z gorącymi życzeniami i dalszej miłej współpracy.    Do życzeń dołączyły się członkinie klubu.

Tematem spotkania był znany amerykański pisarz słynny  z  thrillerów medycznych Robin Cook. Jest to pisarz z wykształcenia lekarz medycyny, który w swojej twórczości wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny i własne doświadczenia chirurga. Zadebiutował  w 1977r powieścią „Coma”. Światowy rozgłos przyniosły mu takie powieści jak: „Mutant” , „Epidemia”, „Inwazja”, „Chroson 6”, i „Toksyna”. Panie na spotkaniu  proponowały do przeczytania kilka tytułów jak : „ Komórka”, „Śmiertelny strach”, „Oslepienie” i najnowszą  pozycję „Szarlatani”.

Na następne spotkanie zapraszamy  5 czerwca 2018r do bibliotek godzina 17:00.