Spotkanie autorskie z Barbarą Zielińską w Filii Biblioteki Publicznej w Ludomach.

Dnia 21 maja odbyło się spotkanie autorskie z Panią Barbarą Zielińską

w siedzibie Biblioteki Publicznej w Ludomach. Autorka pracuje w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Obornikach

. Jest osobą niezwykle aktywną i zaangażowaną w życie kulturalne miasta Oborniki.

Prowadzi Towarzystwo Literackie „Poetycki Wędrowiec” i Dziecięcy Klub Przyjaciół Biblioteki „Mądra Sowa”,

pisze wiersze i scenariusze zajęć bibliotecznych dla dzieci. Jest miłośniczką książek.

Od lat uczestniczy w spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Książki. Kolekcjonuje anioły.

Wydała dwa tomiki poezji – „Aniele, Tyś mi dany” oraz „Kobieta i … miłość”.

Na spotkaniu autorskim poetka przybliżyła nam drugi tomik poezji. Recytowała swoje wiersze o miłości.

Przy okazji recytacji poszczególnych wierszy nawiązywała do przykładów ze swojego życia

oraz najsłynniejszych bohaterów książek i filmów o miłości m.in.: Anna Karenina, Casablanca, Love Story,

Przeminęło z wiatrem. Spotkanie autorka urozmaiciła nastrojową muzyką Elvisa Presleya.

W spotkaniu uczestniczyło liczne grono miłośników poezji i twórczości Pani Barbary Zielińskiej.

Na zakończenie poetka i goście mogli wspólnie porozmawiać na temat poezji i miłości przy filiżance kawy

i słodkim ciastku.

Ostatni tomik wierszy zatytułowany „Kobieta i … miłość” można wypożyczyć w Filii Biblioteki Publicznej

w Ludomach.