Spotkanie z aktorka Emilią Krakowską

8 października 2018 roku odbyło się spotkanie ze znaną i cenioną aktorką filmową, estradową i teatralną Emilią Krakowską.

Wtorkowe spotkanie przebiegało w bibliotece w Ryczywole w  milej i ciepłej atmosferze , dzięki pani  Emilii, która jest uosobieniem ciepła i życzliwości.

Licznie zgromadzona publiczność usłyszała o przebiegu kariery tej znakomitej aktorki i jej doświadczeniach w pracy. Wspomniała swoje dzieciństwo , które było na naszych  terenach ,pasje oraz edukację w szkole teatralnej  i  o rolach filmowych , teatralnych, z którymi przyszło się pani Emilii zmierzyć .

Przewodnim tematem dyskusji z publicznością była oczywiście jej niezapomniana rola Jagny Boryny.

Pani Emilia uważa , że powinniśmy być optymistami , cieszyć się z życia i czerpać  je  pełnymi garściami. Dobry nastrój udzielił się wszystkim , którzy przybyli na spotkanie z aktorką. Pani Emilia jest doskonałym przykładem na to, że powinniśmy realizować swoje marzenia , cieszyć się każdym dniem .