Spotkanie z autorką książek o cioci Jadzi – Elizą Piotrowską w Zespole Szkół w Ludomach.

Na zaproszenie Biblioteki Publicznej w Ryczywole szkołę w Ludomach odwiedziła autorka książek dla dzieci Eliza Piotrowska. Autorka na stałe mieszka w Brazylii.

Opowiedziała zgromadzonym  uczniom o życiu  w Brazylii, o żyjących tam zwierzętach           i o  klimacie panującym w tym dalekim kraju.

Krótko przedstawiła  książki , które do tej pory wydała. Przybliżyła historię z książek o cioci Jadzi, zwracając uwagę , że główna bohaterka Jadzia to właśnie ona sama. Dzieci zadawały bardzo dużo pytań,  na  które chętnie pani Eliza odpowiadała.

Za ciekawą opowieść o książkach i życiu w Brazylii  autorka w  podziękowaniu otrzymała  bukiet kwiatów.

Spotkanie odbyło się dzięki finansowemu wsparciu Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy    im . Antoniego Małeckiego w Obornikach.