Spotkanie z poezją i balladą śpiewaną

O godzinie 17.00 w dniu 25 lutego 2014 roku zawitała do biblioteki pani z Ostrowa Wielkopolskiego na spotkanie autorskie ze swoją poezją i balladą śpiewaną. Na spotkanie przybył tłum ludzi , których powitała pani kierownik biblioteki Aldona Janc, witając również panią Aleksandrę Kiełb – Szawułę. Po krótkim przedstawieniu poetki pani kierownik oddała głos pani Aleksandrze. Poetka opowiadała w bardzo ciekawy sposób o pisaniu poezji ,jednocześnie przybliżyła publiczności recytując swoje wierze. Recytację przeplatała śpiewem swoich ballad,zachwycając widownię swoim pięknym i ciepłym głosem. Na sali słychać było podśpiewywanie razem z panią Aleksandrą, co dowodzi o trafnym wyborze zaproszonego gościa.

Na końcu spotkania można było zakupić z dedykacją tomik poezji lub płytę.

IMG_0051 IMG_0053 IMG_0054 IMG_0055 IMG_0056 IMG_0057