SYMPATYCZNE SPOTKANIE Z JACKIEM FEDOROWICZEM

Niedzielne popołudnie w naszym domu kultury było niezwykle sympatyczne i wesołe za sprawą odbywającego się spotkania autorskiego. Na zaproszenie pań z Biblioteki Publicznej odwiedził nas wszechstronny twórca obdarzony wieloma talentami – Jacek Fedorowicz, znany z „Dziennika telewizyjnego” emitowanego w latach 90-tych, filmów „Do widzenia, do jutra”, czy „Alternatywy 4”. Ponad godzinny monolog gościa pozwolił poznać jego twórczość pisarską oraz przypomnieć fenomenalny humor nawiązujący do sytuacji z życia codziennego.
Widownia, momentami rozbawiona do łez, żywiołowo reagowała na żarty i zabawne epizody z życia Fedorowicza wzięte.
Miłym zakończeniem spotkania były wspólne fotografie i z chęcią rozdawane autografy.