15 maja 2018 roku spotkanie poetycko-muzyczne z aktorką Laurą Łącz

W  sali Biblioteki Publicznej  w Ryczywole 15 maja 2018r   wystąpiła pani Laura Łącz,              znana i ceniona aktorka filmowa i teatralna oraz autorka tekstów dla dzieci i młodzieży.

W bogatym programie artystycznym zatytułowanym „Między mną a tobą” aktorka zaprezentowała twórczość wybitnych poetów okresu dwudziestolecia międzywojennego m.in. Bolesława Leśmiana, Juliana Tuwima, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Pięknie wykonanymi piosenkami i wierszami oraz tekstami kabaretowymi przybliżyła atmosferę dawnych lat i udowodniła, że utwory te mają charakter ponadczasowy. Dotykają sfery osobistej, mówią o miłości, tęsknocie i potrzebie bliskich relacji międzyludzkich, są więc ciągle aktualne .

Pani Laura Łącz zachwyciła profesjonalizmem aktorskim , talentem recytatorskim                     i pięknym głosem. Podczas spotkania majowego  dała się poznać  jako osoba niezwykle wrażliwa.

Wspaniały spektakl literacko-muzyczny, który przygotowała aktorka z pewnością na długo zostanie w pamięci uczestników spotkania, a wyrazem uznania dla artystki                                   i podziękowaniem za występ były gromkie brawa publiczności oraz kwiaty.

Spotkanie odbyło się dzięki finansowemu wsparciu                                                                                 Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. Antoniego Małeckiego w Obornikach.