Dzień Kobiet w GOK-u

Dwa dni świętowaliśmy w sali Gminnego Ośrodka Kultury. Okazja była zacna, toteż program był przygotowany tak, aby zachwycić tłumnie przybyłe Panie.
Bartek Szudrowicz zachwycił grą na saksofonie, aktorzy z grupy teatralnej Deja Vu (Alicja Polcyn, Oliwia Ratajczak, Michał Gondek, Adam Szymański) rozśmieszyli do łez odgrywając jednoaktówkę małżeńską autorstwa Pani Elżbiety Szudrowicz, zespół wokalny Na Trzy Głosy (Wiktoria Mielke, Małgosia Szymańska, Oliwka Ratajczak) cudownie zaśpiewały, Adam Szymański porwał widownię do wspólnego śpiewu, a pozostali członkowie grupy teatralnej (Wanessa Czyż, Ola Pastusiak, Anna Nowicka) wraz z projektantem mody Panem Adrianem Wawrzyniakiem przygotowali prawdziwe show, czyli pokaz mody na wybiegu. Całość profesjonalnie prowadzili: Michał Gondek, Adam Szymański i Ola Pastusiak. Niezastąpiony pod względem akustycznym był Maciej Galiński, a o gościnę i stosowne życzenia zadbali: Wójt Gminy Ryczywół Pan Henryk Szrama i Przewodniczący Rady Gminy Ryczywół Pan Łukasz Krzyśko. Do GOK-u przywiózł i do domów odwiózł Romek Bus.
Wszystkim Paniom dziękujemy za przybycie, stworzenie świetnej atmosfery i wyrazy uznania. Jeszcze raz życzymy Wam jak najpiękniej 🌷
Ps. Fotorelacja tutaj:  https://www.facebook.com/Gminny-O%C5%9Brodek-Kultury-w-Ryczywole-717403995397049