Dziewczyny jak te kwiaty.., Dzień Kobiet i Mężczyzn w GOK

10 marca, w przypadające na ten dzień Święto Mężczyzny, w domu kultury w Ryczywole odbył się koncert zatytułowany „Dziewczyny jak te kwiaty…”. Głównymi odbiorcami dwugodzinnego występu były panie, które swoje święto obchodziły 8 marca. Wśród licznie zgromadzonej publiczności nie zabrakło również mężczyzn w różnym przedziale wiekowym. Prowadząca koncert, pani Anna Nowicka, powitała wszystkich miłych gości i zaprosiła do wysłuchania koncertu życząc, aby Dzień Kobiet i Mężczyzn trwał cały rok. Jako pierwsza na scenie wystąpiła grupa wokalna Sing Simile z Obornickiego Ośrodka Kultury, kierowana przez pana Mariana Żurowskiego. Swoim przepięknym głosem raczyli widownię: Agata Niedzielska, Natalia Łaszczewska i Daniel Dobiegała. Z ust tych młodych wokalistów usłyszano takie szlagiery jak: „Tolerancja”, „Jeszcze się tam żagiel bieli”, Ktoś między nami”, Nie wierz mi”, „Piosenka o muzyce”. Po tej muzycznej części koncertu na scenę zaproszono Witka Żuromskiego i Marcina Samolczyka z ich programem muzyczno – kabaretowym. Ta część wieczornego spotkania skłoniła widownię do szczerego śmiechu i zabawy w rytm śpiewanych piosenek o kobietach. Całość przepełniona była ogromem wrażeń, wzruszeń i tak bardzo potrzebnego relaksu.