GMINNY KONKURS RECYTATORSKI ZA NAMI

Z piękną, aczkolwiek niełatwą, poezją naszej Noblistki zmierzyli się uczniowie gminnych szkół, czyli Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ludomach i Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole. Do sali Gminnego Ośrodka Kultury, zgodnie z wcześniejszymi zgłoszeniami, przybyło blisko 50 uczestników wraz z opiekunami i rodzinami. Konkurs odbywał się pod Patronatem Wójta Gminy Ryczywół, toteż zwycięzcy otrzymali dyplomy i bony do Empiku, a pozostali recytujący dyplomy i drobne upominki. Komisja konkursowa w składzie: Pani Elżbieta Szudrowicz (lokalna pisarka i poetka), Pani Angelika Pilarska (kierownik Muzeum im. Wojciechy Dutkiewicz w Rogoźnie) i Pani Marzena Kistowska (kierownik Biblioteki Publicznej w Ryczywole), wysłuchawszy prezentacji, wyłoniła zwycięzców w trzech kategoriach:

kategoria klas I-III

1. Maciej Gwiżdż

2. Jagoda Marciniak

3. Marta Hagedorn

kategoria klas IV-VI

1. Franciszek Waliński

2. Pola Kruszelnicka

3. Martyna Budzyńska

kategoria klas VII-VIII

1. Maria Mirek

2. Nadia Grzechowiak

3. Wojciech Berndt

W imieniu Wójta Gminy Ryczywół nagrody wręczyli: Pani Justyna Janeczek z Referatu Oświaty i Przewodniczący Rady Gminy Ryczywół Pan Łukasz Krzyśko.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!

Dyrekcji i Nauczycielom szkół dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursu i opiekę podczas jego trwania, a Jury dziękujemy za pracę w komisji i przemiłą atmosferę konkursową.

Galeria zdjęć znajduje się na https://www.facebook.com/profile.php?id=100063545648044