Kręci mnie bezpieczeństwo w wakacje :)

Pod  takim hasłem 20 lipca 2017 roku w bibliotece pani Aldona prowadziła zajęcia z dziećmi. Uczestniczyło w nich szesnaście osób. Przypomniała wszystkim uczestnikom, na co  trzeba zwrócić szczególną uwagę, aby bezpiecznie odpoczywać.

Wszystkie dzieci dobrze pamiętały numery telefonów alarmowych. Młodzi czytelnicy zapoznali się z ulotką, rozprowadzaną przez Urząd Gminy, dowiedzieli się z niej między innymi, że wybierając się nad wodę wolno kąpać się na strzeżonych kąpieliskach, warto nosić nakrycie głowy i okulary przeciwsłoneczne , trzeba zachować ostrożność w kontaktach z obcymi ludźmi. Każdy z uczestników otrzymał ulotkę, którą może przekazać swoim znajomym. W dalszej części zajęć dzieci kontynuowały malowanie roślin tworzących polski alfabet. Na kolejne zajęcia biblioteka zaprasza 27 lipca na godzinę 11:00.