Kwietniowe spotkanie Kobiecego Klubu Książki w Ryczywole

Kto czyta – żyje wielokrotnie, kto zaś z książkami obcować nie chce,na jeden żywot jest skazany.

6. IV. 2016 r. kilkuosobowa grupa pań z Gminy Ryczywół spotkała się w sali Biblioteki Publicznej w Ryczywole, by potwierdzić swój akces w założonym w marcu Kobiecym Klubie Książki. Do żeńskiego grona dołączyła też jedna uczennica miejscowego gimnazjum, potwierdzając tym samym, że są wśród nastolatków i tacy, którzy naprawdę lubią czytać!

Przewodnicząca klubu, pani Aldona Janc, zaproponowała zgromadzonym przegląd twórczości Krystyny Januszewskiej, która będzie gościem biblioteki w piątek, 15. IV. 2016 r., by  promować swą najnowszą powieść pt. „Dziedzictwo”. W drugiej części spotkania panie dzieliły się swoimi pasjami czytelniczymi i w swobodnej wymianie zdań konkretyzowały swe oczekiwania wobec literatury, opowiadały o swych upodobaniach i roli książki w ich życiu. Wszystkie uznały, że warto kontynuować takie dyskusje i że był to mile spędzony czas.

Prawie dwugodzinne rozważania zakończono propozycją kolejnego spotkania 4. V. 2016 r. Nadal każda z pań, która jest zainteresowana taką formą spędzania wolnego czasu, zostanie chętnie przyjęta do grona klubowiczek. 🙂