Minął rok Kobiecego Klubu Książki

Dnia 7 marca 2017 roku Kobiecy Klub Książki świętował swoje pierwsze urodziny. Na tę okoliczność członkinie koła obdarowały panie bibliotekarki różą , za przygotowania do spotkań. Przy wspólnej kawie i pysznym torcie rozmawiały o ostatnio przeczytanych książkach. Wspomniane były takie tytuły jak: „Słowik” Hannah Kristin, „Noc ognia” Schmitta Erica E. i „Sześć lat. Pożegnanie z siostrą” Charlotte Link. Na zakończenie jedna z pań proponowała do przeczytania książkę „Tajemnice Domu Heclów ” Maryli Szymiczkowej ( czyli Jacek Dehnel i Piotr Tarczyński), książkę w której zapoznamy się z XIX wiecznym Krakowem. Były także prezenty. Pani Anna Suszek podarowała klubowiczkom kolorowe własnoręcznie wykonane zakładki do książek.

Na następne spotkanie zapraszamy 4 kwietnia 2017 roku w bibliotece godzina 17:00.