NIESAMOWITA NOC NA ORLIKU 2020

9 sołectw z Gminy Ryczywół rozegrało turniej, którego hasłem przewodnim była pomoc dla Martynki. Do nocnych rozgrywek zgłosiły się sołectwa: Lipa, Ludomy, Gorzewo, Ryczywół, Zawady, Ninino, Wiardunki, Skrzetusz i Radom. Nieocenionym sędzią był Grzegorz Blaszke, a nad sprawami medycznymi czuwał Przemek Krzysztoń. Posiłek regeneracyjny w postaci bułki z pieczarkami przygotowali członkowie KGW Ryczywół nad Flintą, co było możliwe dzięki hojności firmy Łuk-Mar. Koordynatorem sportowym spotkania był Dawid Gruchot, a koordynatorem organizacyjnym Anna Nowicka. Nad obsługą techniczną i muzycznym aspektem spotkania czuwał Adam Grabowski. Oprawę dymną w trakcie honorowania zwycięzców zaprezentowało zgrupowanie Golnica Ultras, a medale, dyplomy i puchar wręczyli Przewodniczący Rady Gminy Ryczywół Łukasz Krzyśko i Prezes Klubu Sportowego Golnica Mariusz Nowacki. Z inicjatywy Ultrasów (Karolina, Maciej Boch) i trenera Golnicy Basketball Łukasza Markwitza podczas rozgrywek licytowano koszulki, jak również zamawiano dedykacje muzyczne za dyszkę dla Martynki. Najważniejsze było to, że noc przebiegła w atmosferze przyjaznej, z grą fair play, bez wielkich kontuzji i przyniosła mnóstwo wesołości zawodnikom, kibicom i organizatorom.
Dziękujemy wszystkim sołectwom, które zebrały drużyny i wystartowały w Nocy na Orliku! Jesteście wielcy! Pomogliście Martynce! Dodatkowo gratulujemy zwycięzcom: 1- Wiardunki, 2- Ryczywół, 3 – Zawady, 4 – Lipa!
Jutro podamy informację dotyczącą zebranej kwoty na rehabilitację Martynki.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Nocy na Orliku! Dziękujemy sponsorom, współorganizatorom, drużynom, kibicom i wszystkim, którzy minionej nocy byli z nami i z Martynką!
Zespół GOK-u