NOC NA DACHU KULTURY

Trzy ośrodki kultury, trzy gminy, trzy autokary, jeden powiat! Co z tego wynika? Świetna podróż edukacyjno-integracyjna!
Na terenie naszej gminy królowała LIPA!
Prawdziwa herbatka z lipy, prawie prawdziwy Jan Kochanowski przy swojej ławeczce i najprawdziwszy Pan Henryk Wojtysiak z historią o dawnej i współczesnej Lipie.
Bardzo dziękujemy Sołtysowi Wsi Pani Alicji Seredyńskiej i opiekunowi świetlicy Pani Klaudii Jaśkiewicz za udostępnienie sali, mediów i pomoc organizacyjną, a Panu Henrykowi Wojtysiakowi za interesujące wspominki o Lipie.
Gmina Oborniki zauroczyła podróżnych wnętrzem i ciekawostkami w Młynie Dahlmanna, a Rogoźno muzyczno-tanecznymi pokazami i historią o Królu Przemyśle. Wisienką na torcie był wspólny pobyt pasażerów trzech autokarów w Odpoczni. Klimatu i gościnności tego miejsca nie da się opisać!
W imieniu podróżnych z ryczywolskiego autokaru DZIĘKUJEMY za świetną zabawę, moc wiedzy i pozytywnych emocji, których doświadczyliśmy podczas niezapomnianej Nocy na Dachu Kultury!