Ostatnie lipcowe spotkanie w bibliotece

Mimo kapryśnej pogody  w dniu 27 lipca  dzieci miło  spędziły czas podczas zajęć w bibliotece. Tematem spotkania był sport.

Wszyscy uczestnicy wymieniali, które dyscypliny sportu są im bliskie. Jeden z uczestników przyniósł książkę o klubach sportowych i wszystkim wytłumaczył , które są najważniejsze. W dalszej części  pani Aldona przeczytała wiersze  Anny Eryk „Mistrzowie sportu”.  Przypomniała także o bezpieczeństwie w czasie wakacji, na co  szczególnie trzeba zwrócić uwagę, będąc nad wodą, w lesie,  na podwórku  czy na ulicy.  Na koniec starsze dzieci kolorowały  rebus-zagadkę, odczytując hasło  „plaża”, a młodsze swoje ulubione zwierzątko. Na następne zajęcia zapraszamy  3 sierpnia 2017 roku na godz.11:00.