Światowy Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece Publicznej

Dzień Pluszowego Misia obchodzimy w listopadzie. Święto jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie, a jego data wcale nie jest przypadkowa. Dzień Pluszowego Misia obchodzimy 25 listopada w dniu urodzin Kubusia Puchatka.

Z tej okazji dzieci z Przedszkola Publicznego w Ryczywole  w dniu 28 listopada 2018 roku odwiedziły bibliotekę  : zwiedziły   dużą wystawą MISIÓW  i zapoznały się  z historią   poszczególnych  misiów zaczynając od naszego Misia Uszatka.

Na  zakończenie przedszkolaki wysłuchały  nowej bajki o Misiu Koraliku i jego przygodach.

Oprócz odwiedzin w bibliotece , panie bibliotekarki wybrały się w  dniu 27 listopada 2018 roku do Przedszkola w Ludomach  a w dniu 29 listopada  do Przedszkola w Ryczywole aby przedstawić dzieciom historię pierwszego misia Teddego  i pozostałych misiów.