ZAGRALIŚMY W 30 FINALE WOŚP

❤  ❤
Postem tym wyrażam ogromną wdzięczność wobec tych, którzy przyczynili się do zorganizowania jubileuszowego finału WOŚP. W pojedynkę nie jest się w stanie zrobić wiele. Nadal jestem pod wrażeniem zaangażowania się w nasz finał pokaźnej liczby osób. Serdecznie dziękuję firmom, instytucjom i osobom prywatnym za ogromny wkład rzeczowy, finansowy i osobowy. Dziękuję tym, którzy przekazali naszemu sztabowi ponad 200 fantów oraz tym, którzy czynnie uczestniczyli w licytacjach. Dziękuję strażakom z OSP Lipa, Ryczywół i Skrzetusz za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem oraz pomoc fizyczną w przygotowaniu hali do finału i posprzątaniu po wydarzeniu oraz za pyszną grochówkę! Dziękuję Przedsiębiorstwu Komunalnemu za współorganizację, za wynajem hali, za pomoc osobową. Dziękuję KGW Radomianie, KGW Ninino, KGW Tłukawy, KGW Ryczywół nad Flintą za przygotowanie poczęstunku dla wolontariuszy i gości przybyłych na finał. Zespołowi GOK-u i Biblioteki Publicznej dziękuję za zaangażowanie. Sekcji Nordic Walking z Boruchowa dziękuję za zorganizowanie marszu z kijkami i przekazane wskazówki dotyczące prawidłowego posługiwania się kijkami. OSP Ninino i Stowarzyszeniu Radom dziękuję za rozegranie meczu w piłkę nożną na rzecz dzieci z wadami wzroku. Wszystkim darczyńcom dziękuję za zapełnienie po brzegi gabinetu szefowej sztabu fantami i książkami! Panu Patrykowi Kabatowi – ratownikowi medycznemu, dziękuję za naukę pierwszej pomocy. Zespołowi wokalnemu N4G (Małgosia, Oliwia, Wiktoria) wraz z instruktorem panem Maciejem Galińskim oraz Radkowi Krzesińskiemu dziękuję za cudowną oprawę muzyczną finału! Jarkowi Nowakowi za światełko do nieba! Właścicielom sklepów i firm za zbieranie pieniędzy do sztabowych puszek stacjonarnych. Rodzicom wolontariuszy za pracę przed, w trakcie i po finale, jak również za zadbanie o pełne żołądki dzieci i młodzieży! Ogromnie dziękuję wolontariuszom i pomocnikom! Daliście z siebie wszystko! Wasza postawa jest godna naśladowania! Jesteście dobrymi ludźmi! To wy dajecie mi energię do działania! Uwielbiam z wami przebywać i pracować! I wreszcie dziękuję Krzysiowi Piechowiakowi, który każdego roku prowadzi finał, licytacje, służy pomocą i dobrą radą.
Mimo sytuacji pandemicznej, okropnej i niebezpiecznej pogody udało się zagrać. Zebraliśmy ponad 34 tysiące, które zostały zdeponowane w mBanku.
Jeszcze raz wszystkim z serca dziękuję!
Do zobaczenia za rok!
Siema ❤
Szefowa Sztabu Anna Nowicka
Ps. Obszerna galeria zdjęć z finału znajduje się w postach na FB Gminnego Ośrodka Kultury.